Kore Dizileri

(IMDb: 7.6)
Dizi, Moo Jin-Hyuk (Jang Hyuk) ve Kang Kwon-Joo’nun (Lee Ha-Na) birlikte yakın aile üyelerini öldüren seri katili yakalamaya çalışmasını konu almaktadır. Jang Hyuk dizide eskiden yıldız bir dedektif olan Moo Jin-Hyuk karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri çözdüğü davalar ile büyük bir ün kazanmıştır. Ancak bir gün onun eşi bir seri katil tarafından öldürüldükten sonra tüm dünyası yıkılır. Eşini koruyamadığı için onun ölümünden kendisini sorumlu tutar ve karısının katilini aramaya başlar Lee Ha-Na dizide profesyonel bir ses profilcisi olan Kang Kwon-Joo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri polis akademisinden en yüksek puanla mezun olmuştur. Bir gün, 112 çağrı merkezinde çalışırken polis komiseri olan babasının bir katil tarafından öldürüldüğüne telefonda tanıklık eder. Bunun üzerine Amerika’ya okumak için gider ve Kore’ye profesyonel bir ses profilcisi olarak geri döner. O ve Moo Jin-Hyuk (Jang Hyuk) birlikte katilin peşine düşer.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Lee Ha-na, Lee Jin-wook, Son Eun-seo, Kim Joong-ki, Kim Woo-seok
Tür : Suç, Aksiyon, Gizem
Ae-Ra, kendisini daha iyi bir hayata götüreceğine inandığı için görünüşüne odaklanmıştır. Daha sonra mühendislik okuyan Jung-Woo ile tanışır. Sonunda evlenirler, ancak aynı zamanda boşanırlar. Ae-Ra, boşandıktan sonra zor günler yaşar. Ae-Ra'nın aksine Jung-Woo, başarılı bir BT geliştiricisi ve çok zengin olur. Ae-Ra, Jung-Woo'yu onunla tekrar evlenmesi için baştan çıkarmaya çalışır.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Lee Min-jung, Joo Sang-wook, Kim Gyu-ri, Seo Kang-joon, Lee Jeong-kil
Tür : Dram, Komedi
İntikam almak için bir araya gelen farklı yaşam alanlarından üç kadını içeriyor: kendisi için daha iyi bir yaşam kuran bir balık dükkânı ajumma, bir yetim büyüyen bir ev hanımı ve bir chaebol'un kız gibi büyümüş bir kızı. narin sera çiçeği. Başka türlü bir araya gelmeyecekleri beklenmedik bir üçlü, ama bireysel intikamlarını gerçekleştirmek için güçlerini birleştiriyorlar. Ortak komplocular olarak başlasalar da, yol boyunca güçlü bir arkadaşlık kuracaklar. ~~ "Buam-dong Revenge Social Club" adlı webtoon'dan uyarlandı
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Lee Yo-won, Ra Mi-ran, Myung Se-bin, Lee Jun-young, Choi Byung-mo
Tür : Dram
Çalışkan, nazik ve çekingen Kim Mi Young'ın eğitim, güzellik ya da servet konusunda çok azı vardır, ancak tüm bunlar, bir ailenin şımarık, zengin varisi ile tesadüfi bir tutkuyla geçen kader bir geceden sonra değişir. şirket, Lee Gun. Önemsiz varlığı, hamile olduğunu öğrendiğinde tamamen değişiyor ve bir silahlı düğünle hayatını onun hayatına bağlamak zorunda kalıyor. Çift, kötü bir durumdan en iyi şekilde yararlanmaya karar verir, ancak Lee Gun, Kim Mi Young'a karşı artan sevgisini göstermeye başladığında, ilk aşkı, iddiasını üstlenmek için resme yeniden girer.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Jang Hyuk, Jang Na-ra, Choi Jin-hyuk, Wang Ji-won, Choi Woo-shik
Tür : Komedi
Park Tae-Yong (Kwon Sang-Woo) ve Park Sam-Soo (Bae Sung-Woo), haksız yere suçlanan adli kurbanlar için savaşır. Park Tae-Yong bir kamu savunucusudur. Bir adada bir cenazecinin oğlu olarak doğdu. Avukat olmak için tipik bir yol izlemedi. Liseden mezun olduktan sonra üniversiteye gitmedi. Daha sonra baro sınavını geçti ve avukat oldu. Adalet dolu ve başkalarına karşı empati kuruyor. Her türlü küçük suçluyu savunacak. Hukuk kariyerinde, genel bir cezai yeniden yargılama davasını kazanan ilk avukat olduğunda bir dönüm noktası olur. Park Sam-Soo bir muhabirdir. Bir üniversiteden mezun olduktan sonra kadrolu olmayan bir işçi olarak çalıştı. Mükemmel yazma becerileri sayesinde muhabir oldu. Diğer muhabirler tarafından görmezden gelinen ya da geçilen hikayeleri arar. Kolayca gözyaşlarına kapılır ve yumuşak kalplidir.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Kwon Sang-woo, Bae Seong-woo, Kim Joo-Hyun, Jung Woong-in, Kim Eung-soo
Tür : Dram
(IMDb: 7.0)
Bir kadın, Gangnam Bölgesi'ndeki lüks bir çatı katına taşınabilme hedefine ulaşmak için her şeyi riske atar. Bu süreçte yavaş yavaş kendini bir canavara dönüşürken bulur.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Lee Ji-ah, Kim So-yeon, Eugene, Uhm Ki-joon, Yoon Jong-hoon
Tür : Dram, Gerilim
(IMDb: 9.1)
Kim Seo-Jin (Shin Sung-Rok) hayatında başarıya ulaşmak için kararlı bir adamdır. Çabaları sayesinde, şirketindeki en genç yönetici. Güzel kemancı karısı Kang Hyun-Chae (Nam Gyu-Ri) ve bir kızıyla hayatı mükemmel. Küçük kızı kaçırıldığında harika hayatı durur. Umutsuzluğun derinliklerine düşer. Geçmişi değiştirmek için kızı kaçırıldığında yaklaşık bir ay önce Han Ae-Ri (Lee Se-Young) ile iletişime geçer. Han Ae-Ri çalışmaları ile yoğun günler geçiriyor ve hasta annesinin ameliyatını karşılayacak kadar para kazanmak için yarı zamanlı bir işte çalışıyor. Bir gün annesi aniden kaybolur. Han Ae-Ri, gelecekteki Kim Seo-Jin ile iletişime geçince umutsuzluğa kapılır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Shin Sung-rok, Lee Se-young, Ahn Bo-hyun, Nam Gyu-ri, Kang Seung-yoon
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera, Suç
(IMDb: 8.3)
Se Young, mahzende yaşayan bir beyzbol takımı olan Dreams'in yönetim ekibinin en genç başkanı. Ekibe olan azmi ve yoğun tutkusuyla tanınmaktadır. Seung Su bir gün genel müdür olarak atanır. Spor alanında çalışmasına rağmen şampiyonluğa götürdüğü takımlar popüler değildi ve hatta bir kısmı ligi kazandıktan sonra ana şirketlerinin mali zorlukları nedeniyle dağıldı. Bu şanssız yeni genel menajer tutkulu Se Young ile Düşler'i şampiyonluğa yönlendirebilir mi?
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Namkoong Min, Park Eun-bin, Oh Jung-se, Cho Byeong-kyu, Lee Jun-hyeok
Tür : Dram, Spor
(IMDb: 7.7)
Müşterilerinin% 1'ini oluşturan VIP müşteriler için çalışan Sungwoon Mağazası ekibinin hikayesi. İsimsiz bir kaynaktan Na Jeong-seon kocasının sadakatsizliğine dair bir kısa mesaj aldıktan sonra bir gün, kocası ve meslektaşlarının bir ilişkisi olduğundan şüphelenmeye başlar. Gerçeği keşfetme arayışında, meslektaşlarının sakladığı birden fazla sırrı açığa çıkarır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Jang Na-ra, Lee Sang-yoon, Lee Chung-ah, Kwak Sun-Young, Lee Jae-won
Tür : Dram, Gizem, Romantik
(IMDb: 8.5)
Kim Moon Ho (Yoo Ji Tae) büyük bir yayın şirketinde popüler bir muhabirdir. Bir gün, geçmişte yaşanan bir davanın gerçeğini öğrenir. Bilerek davayla ilgili kişilere yaklaşır ve onlara yardımcı olur. Bunu yaparak hakikati ortaya çıkarmak için mücadele eder. Bu konuda ona internet muhabiri Chae Young-Shin (Park Min-Young) ve "Healer" olarakta bilinen Seo Jung-Hoo (Ji Chang-Wook) yardım eder.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Woo Hee-jin, Oh Jong-hyuk, Ji Chang-wook, Park Min Young, Yoo Ji-tae
Tür : Komedi, Aile, Romantik